Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi
Znakowanie przestrzeni 20 marca, 2024

Projekt i wykonanie zabudowy targowej – Bester sklejki

Zabudowa targowa została zaprojektowana z myślą o łatwym, szybkim i samodzielnym montażu przez klienta. Stelaż wykonany z aluminiowych profili, malowany proszkowo na kolor czarny, zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Szybki, intuicyjny montaż w pełni eliminuje potrzebę stosowania narzędzi. Obudowa frontowa wykonana została z trwałej płyty kompozytowej- dibond w matowym czarnym kolorze i wzbogacona o grafiki plotowane z folii Oracal – co gwarantuje wyraziste i trwałe wrażenia wizualne. Logo firmy wykonane zostało z plexiglassu i nadało całości elegancji oraz profesjonalizmu.

Dodatkowo, zabudowa została wyposażona w kieszeń na asortyment z bezbarwnego poliwęglanu, co zapewnia wystawcy wygodne przechowywanie i prezentację produktów. Akcesoria do montażu trójkątnych sklejek na żyłce oferują dodatkowe miejsce na ekspozycje i personalizację stoiska.
Zabudowa targowa została starannie zaprojektowana, aby zachęcić klientów do interakcji i eksploracji oferty firmy Bester Sklejki na targach czy wystawach.