Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Konstrukcje reklamowe

Z Provision

Reklama Twojej marki tam gdzie

Jako producent dbamy o to, by reklama Twojej marki ukazała się w przeznaczonym do tego miejscu, z uwzględnieniem obowiązujących norm i zasad.

Nasz dział produkcyjny pozwala nam tworzyć solidne konstrukcje przeznaczone do ekspozycji reklam wolno stojących, które znajdują zastosowanie w centrach miast, przy głównych traktach komunikacyjnych lub drogach szybkiego ruchu oraz ściennych, stosowanych do montażu banerów i siatek.

Wśród produkowanych przez nas konstrukcji, wymienić należy także te dedykowane fasadom oraz zadaszeniom budynków, tworzone pod kasetony i litery świetlne.

Materiał, z którego powstają nasze konstrukcje pod reklamy świecące to najczęściej stal nierdzewna lub malowana proszkowo wg wzornika RAL. Konstrukcje wolnostojące, dedykowane reklamie wielkiego formatu kotwione są na fundamencie betonowym lub obciążone zostają gotowymi, betonowymi płytami.

Tworzymy według potrzeb.

Gwarantujemy kompleksowość oferowanych usług.

W trosce o najwyższą jakość, masz gwarancję zachowania wszelkich norm i restrykcji.

Konstrukcje świetlne pod reklamy.

Jako producent, oferujemy naszym klientom pełną gamę konstrukcji reklamowych, projektowanych z uwzględnieniem obowiązujących norm i zasad. Aby dopasować nasze realizacje pod konkretną lokalizację wykonujemy produkty zróżnicowane pod względem technologicznym, wizualnym oraz gabarytowym.

Oferujemy produkcję własnych solidnych konstrukcji przeznaczonych do ekspozycji reklam przydrożnych oraz naściennych. Wolnostojące nośniki znajdują zastosowanie w centrach miast oraz przy często uczęszczanych drogach szybkiego ruchu w celach zarówno reklamowych jak i informacyjnych. Ramy do montażu banerów i siatek najczęściej wykorzystywane są do oznakowania potężnych budynków, hoteli, supermarketów czy galerii handlowych. Wykonujemy konstrukcje świetlne pod reklamy a także konstrukcje pod kasetony i litery świecące, które często stanowią reklamę wewnętrzną w sieciach handlowo-usługowych, szpitalach, obiektach użyteczności publicznej czy dużych przedsiębiorstwach.

Tablice wolnostojące Rzeszów.

Materiałem używanym do produkcji powyżej wymienionych odmian konstrukcji i tablic wolnostojących jest najczęściej stal nierdzewna lub malowana proszkowo, co zapobiega korozji. Konstrukcje wolnostojące znajdują się na fundamencie betonowym lub obciążone są betonowymi płytami.

Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz rozbudowanemu parkowi maszyn, gwarantujemy kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację, po produkcję i montaż wszelkich form konstrukcji reklamowych.

Tworzymy dla najlepszych

Zaufali nam.

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

Zobacz więcej

Znajdź produkt, którego szukasz.

Przejdź do pozostałych kategorii i zobacz co więcej możemy dla Ciebie zrobić.

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!