Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Drukarnia i gadżety

Drukarnia Rzeszów

To gwarancja najwyższej jakości

Kompleksowo wyposażony park maszyn oraz doświadczony i wyspecjalizowany zespół, to mocna strona pionu drukarni.

Tworzymy wydruki wielkoformatowe techniką druku solwentowego i UV. W zależności od potrzeb klienta realizujemy gotowe koncepty oraz tworzymy od podstaw, w zgodzie z Państwa wytycznymi, projekty graficzne pod zamówienie. W naszej drukarni powstają nadruki na siatki mesh oraz banery reklamowe. Wykonujemy również wydruki do tablic reklamowych wolnostojących czy bilbordów.

Wydruki wielkoformatowe, sprawdzają się w roli reklamy, informowania o ofertach czy usługach oraz lokalizacji firmy.

Podczas remontów czy niskiej atrakcyjności fasady budynku, pełnią także rolę „przysłony” przy jednoczesnym, atrakcyjnym dla oka odbiorcy, przekazie reklamowym. Decydując się na współpracę z Provision otrzymasz projekt, wysokiej jakości produkcję Twojej reklamy oraz finalny montaż w wyznaczonym miejscu.

Wydruki reklamowe

Zobacz co możemy wydrukować dla Ciebie.

Biorąc pod uwagę specyfikę każdej branży, tworzymy wydruki wedle oczekiwań naszych klientów.

Drukarnia Rzeszów.

Własna drukarnia wyposażona w kompletny park maszyn, z powodzeniem tworzy wydruki wielkoformatowe techniką druku solwentowego i UV. Dzięki czemu każdego dnia, w ręce klientów przekazujemy siatki, banery oraz wydruki do tablic reklamowych i billboardów. Tego typu reklamy wykorzystywane są do oznakowania budynków oraz do wskazania klientom lokalizacji firmy. Co więcej, oferujemy produkcję wszystkich wydruków poligraficznych – niskonakładowych metodą druku cyfrowego i wysokonakładowych technologią druku offsetowego.

Wydruk solwentowy.

Druk solwentowy jest obecnie najbardziej rozpowszechnioną i najtańszą techniką wykonywania nadruków, która dzielimy na solwent twardy oraz miękki. Wydruki powstałe przy wykorzystaniu tej metody mają bardzo szerokie zastosowanie przy produkcji reklam wielkoformatowych.

Wydruki solwentowe twarde są odporne na czynniki atmosferyczne i świetnie nadają się do produktów przeznaczonych do długotrwałej ekspozycji, takich jak banery, folie samoprzylepne, fototapety, billbordy, tablice i siatki reklamowe czy do oklejania pojazdów. Drugi rodzaj tzw. solwent miękki charakteryzuje się wysoką precyzją druku i stosowany jest przy produkcji systemów wystawienniczych, rollupów, ścianek pop-up, dużego formatu plakatów oraz wysokiej jakości naklejek.

Metoda druku solwentowego opiera się na wnikających w strukturę materiału tuszach rozpuszczalnikowych, dzięki czemu wykorzystywane są na tak wielu powierzchniach, również tych, przy których zawodzą tusze wodne. Atramenty na ogół nie wymagają uszlachetnień, lecz istnieje możliwość zastosowania laminatów płynnych lub w postaci folii.

Druk UV Rzeszów.

Technika druku UV znalazła zastosowanie nie tylko w architekturze wnętrz użytkowych, ale również przy produkcji reklam zewnętrznych np. tablic reklamowych czy szyldów umieszczanych na fasadach budynków. Wydruki UV charakteryzują się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów grafiki oraz świetnie sprawdzają się przy druku na małych elementach o niestandardowym kształcie. Wykorzystywane są na szerokiej gamie materiałów płaskich (m.in. płyty PCV, dibond, poliwęglan, plexi, płyta kompozytowa) oraz standardowych nośnikach druku wielkoformatowego, czyli foliach, papierach, banerach oraz siatkach reklamowych.

Zaletami druku UV jest duża twardość oraz odporność produktów na warunki atmosferyczne bez konieczności ich laminowania. Przy powstawaniu nadruków tusz ulega polimeryzacji dzięki naświetleniu za pomocą promieniowania UV, pochodzącego z lamp LED. Podczas tego procesu tusz zostaje utwardzony i zamienia się w cienką warstwę plastiku, co sprawia, że wydruki UV charakteryzuje większa trwałość niż wydruki solwentowe.

Oferujemy bogaty wybór kalendarzy reklamowych. To produkt stosunkowo niedrogi, będący nośnikiem reklamowym, zapewniającym długotrwałą i dyskretną prezentację firmy. Istnieje wiele możliwości personalizacji i znakowania kalendarzy.  Na życzenie klienta wykonujemy w pełni autorskie i oryginalne kalendarze firmowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze rodzaje kalendarzy – od najmniejszych tzw. kalendarzyków listkowych, poprzez kalendarze spiralowe, biuwary, piramidki, kalendarze biurkowe, kalendarze książkowe, kalendarze kieszonkowe kończąc na dużych kalendarzach plakatowych lub kalendarzach trójdzielnych.

Provision drukarnia Rzeszów

Daj o sobie znać

Zaskocz swoich

Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku, oferujemy standardowe wydruki poligraficzne oraz te, nie mieszczące się w ramach klasycznych formatów.

Spełniając oczekiwania klientów wykonujemy cyfrowe wydruki niskonakładowe oraz wysokonakładowe oparte na technologii druku offsetowego z możliwością stosowania uszlachetnień. Poligrafia i gadżety reklamowe dla firm, to dopełnienie identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa. Do głównych grup produktów, zaliczamy: wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty czy foldery.

Ponadto, do kategorii poligrafii zaliczyć możemy wszelkiego rodzaju materiały biurowe w tym bloki, notesy i papiery firmowe, karty rabatowe, teczki, koperty czy kalendarze notesowe, czy książkowe.

Drobne artykuły biurowe oraz te użytku codziennego, popularnie zwane gadżetami  to doskonały sposób na budowanie silnej więzi z klientami oraz pracownikami firmy. Do najpopularniejszych gadżetów firmowych należą: długopisy, odzież oraz smycze reklamowe, torby ekologiczne, kubki, czapki, breloczki, notesy, podkładki czy pendrive USB. Wszystko to, w trosce o prestiż i nienaganny wizerunek Twojej marki.

Odkryj

Gadżety reklamowe dla firm.

Nie pozwól o sobie zapomnieć. Spraw by wizerunek Twojej firmy miał niebanalny styl.

Poligrafia Rzeszów.

W Provision oferujemy standardowe wydruki poligraficzne oraz oryginalne i nietypowe rozwiązania, które wychodzą poza ramy podstawowych formatów. Wykonujemy wydruki niskonakładowe korzystając z druku cyfrowego oraz wysokonakładowe w technologii druku offsetowego z możliwością uszlachetniania lakierem offsetowym lub lakierem wybiórczym UV. Zapewniamy obsługę w zakresie tworzenia elementów identyfikacji wizualnej oraz druku materiałów biurowych i promocyjnych dla firm. Główne grupy produktów stanowią wizytówki, ulotki i katalogi, które tworzymy wg wizji klienta.

W przypadku wizytówek oraz ulotek wykonujemy materiały jednostronne, dwustronne oraz składane. Produkty drukujemy na standardowym błyszczącym lub matowym papierze o różnej gramaturze lub na ozdobnej makulaturze. Katalogi dzielą się natomiast na klejone, szyte oraz spiralowe. Wykonujemy również wydruki, które nie zostały wymienione powyżej, m.in. karty rabatowe, plakaty, teczki, kalendarze firmowe oraz nietypowe gadżety jak np. gry karciane reklamowe. Dzięki własnej drukarni z rozbudowanym parkiem maszyn gwarantujemy kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację, po wydruk i dostawę produktów pod wskazany przez Klienta adres.

Nadruk na gadżetach firmowych.

Niezbędne w pracy biurowej firmy, wydarzeniach bądź przy okazji uczestnictwa w targach – są gadżety reklamowe, utożsamiane z marką zarówno przez pracowników jak i klientów. W naszej ofercie znaleźć można długopisy reklamowe, pendrive’y, smycze reklamowe, breloczki reklamowe, kubki oraz wiele więcej niezbędnych do promocji marki, produktów. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał tych drobnych artykułów podpowiadamy i doradzamy klientom na płaszczyźnie graficznej i technicznej.

Gadżety reklamowe powinny zawierać logotyp i hasło reklamowe firmy. Aspekt wizualny jest ważny, jednak z doświadczenia wiemy, że elementem koniecznym jest kwestia użyteczności oraz jakości. Szeroka gama produktów gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie gadżety reklamowe dla swojej działalności. Oferowane przez nas nadruki na gadżetach firmowych i artykuły reklamowe  wyprodukowane są z różnorodnych materiałów, co wymaga prawidłowego dopasowania technik ich znakowania.

Bogaty asortyment gadżetów reklamowych
Wystarczy podać swoje preferencje w wyborze gadżetów, aby nasz zespół przedstawił ofertę, zawierającą między innymi długopisy, smycze, torby prezentowe i ekologiczne, teczki, kubki, podkładki i pendrive’y. Wykonujemy niestandardowe artykuły reklamowe, które stanowią doskonałe upominki dla Twoich partnerów biznesowych, klientów i pracowników.

Znakowanie i grawerowanie gadżetów reklamowych.

Techniki znakowania
Gadżety reklamowe z nadrukami wykonujemy w oparciu o zaawansowane technologie oraz sprawdzone metody, dzięki czemu artykuły charakteryzują się dużą trwałością i estetyką. Wykonujemy wszystkie dostępne na rynku techniki znakowania – grawerowanie, tampodruk, sitodruk, termotransfer, haft, sublimacja czy tłocznie.

Technika tampodruku na gadżetach reklamowych polega na nakładaniu farby drukarskiej poprzez miękki i gładki stempel, który dopasowuje się do nierównych i nieregularnych kształtem powierzchni. Metodą tą wykonywane są między innymi napisy na długopisach i panele czołowe produktów AGD i RTV. Nadruki reklamowe sitodrukiem można wykonać na etykietach, opakowaniach, pojemnikach na butelki oraz na odzieży. Nadruk sitodrukiem polega na wykonaniu odbitki przez przetłoczenie farby przez matrycę zarówno jedno i wielokolorowej. Termotransfer to nadruk reklamowy, który znajduje zastosowanie w znakowaniu odzieży czyli firmowych koszulek, czapek, bluz oraz odzieży sportowej. Technologie takie jak haft, grawerowanie, sublimacja i tłoczenie, sprawdzają się przy upominkach bądź wyróżnieniach z logotypem marki.

Poligrafia Rzeszów.

W Provision oferujemy standardowe wydruki poligraficzne oraz oryginalne i nietypowe rozwiązania, które wychodzą poza ramy podstawowych formatów. Wykonujemy wydruki niskonakładowe korzystając z druku cyfrowego oraz wysokonakładowe w technologii druku offsetowego z możliwością uszlachetniania lakierem offsetowym lub lakierem wybiórczym UV. Zapewniamy obsługę w zakresie tworzenia elementów identyfikacji wizualnej oraz druku materiałów biurowych i promocyjnych dla firm. Główne grupy produktów stanowią wizytówki, ulotki i katalogi, które tworzymy wg wizji klienta.

W przypadku wizytówek oraz ulotek wykonujemy materiały jednostronne, dwustronne oraz składane. Produkty drukujemy na standardowym błyszczącym lub matowym papierze o różnej gramaturze lub na ozdobnej makulaturze. Katalogi dzielą się natomiast na klejone, szyte oraz spiralowe. Wykonujemy również wydruki, które nie zostały wymienione powyżej, m.in. karty rabatowe, plakaty, teczki, kalendarze firmowe oraz nietypowe gadżety jak np. gry karciane reklamowe. Dzięki własnej drukarni z rozbudowanym parkiem maszyn gwarantujemy kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację, po wydruk i dostawę produktów pod wskazany przez Klienta adres.

Nadruk na gadżetach firmowych.

Niezbędne w pracy biurowej firmy, wydarzeniach bądź przy okazji uczestnictwa w targach – są gadżety reklamowe, utożsamiane z marką zarówno przez pracowników jak i klientów. W naszej ofercie znaleźć można długopisy reklamowe, pendrive’y, smycze reklamowe, breloczki reklamowe, kubki oraz wiele więcej niezbędnych do promocji marki, produktów. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał tych drobnych artykułów podpowiadamy i doradzamy klientom na płaszczyźnie graficznej i technicznej.

Gadżety reklamowe powinny zawierać logotyp i hasło reklamowe firmy. Aspekt wizualny jest ważny, jednak z doświadczenia wiemy, że elementem koniecznym jest kwestia użyteczności oraz jakości. Szeroka gama produktów gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie gadżety reklamowe dla swojej działalności. Oferowane przez nas nadruki na gadżetach firmowych i artykuły reklamowe  wyprodukowane są z różnorodnych materiałów, co wymaga prawidłowego dopasowania technik ich znakowania.

Bogaty asortyment gadżetów reklamowych
Wystarczy podać swoje preferencje w wyborze gadżetów, aby nasz zespół przedstawił ofertę, zawierającą między innymi długopisy, smycze, torby prezentowe i ekologiczne, teczki, kubki, podkładki i pendrive’y. Wykonujemy niestandardowe artykuły reklamowe, które stanowią doskonałe upominki dla Twoich partnerów biznesowych, klientów i pracowników.

Znakowanie i grawerowanie gadżetów reklamowych.

Techniki znakowania
Gadżety reklamowe z nadrukami wykonujemy w oparciu o zaawansowane technologie oraz sprawdzone metody, dzięki czemu artykuły charakteryzują się dużą trwałością i estetyką. Wykonujemy wszystkie dostępne na rynku techniki znakowania – grawerowanie, tampodruk, sitodruk, termotransfer, haft, sublimacja czy tłocznie.

Technika tampodruku na gadżetach reklamowych polega na nakładaniu farby drukarskiej poprzez miękki i gładki stempel, który dopasowuje się do nierównych i nieregularnych kształtem powierzchni. Metodą tą wykonywane są między innymi napisy na długopisach i panele czołowe produktów AGD i RTV. Nadruki reklamowe sitodrukiem można wykonać na etykietach, opakowaniach, pojemnikach na butelki oraz na odzieży. Nadruk sitodrukiem polega na wykonaniu odbitki przez przetłoczenie farby przez matrycę zarówno jedno i wielokolorowej. Termotransfer to nadruk reklamowy, który znajduje zastosowanie w znakowaniu odzieży czyli firmowych koszulek, czapek, bluz oraz odzieży sportowej. Technologie takie jak haft, grawerowanie, sublimacja i tłoczenie, sprawdzają się przy upominkach bądź wyróżnieniach z logotypem marki.

Tworzymy dla najlepszych

Zaufali nam.

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

Nie znalazłeś swojej reklamy?

Sprawdź nasze pozostałe kategorie.

Odwiedź nasze inne kategorie i znajdź reklamę dla swojej firmy.

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!