Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Kasetony

Daj się zauważyć!

Z Provision. Bądź widoczny

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, tworzymy kasetony świetlne, semafory oraz szyldy reklamowe w wybranych kształtach i rozmiarach.

Ich trwałość, estetyka oraz skuteczność przekazu reklamowego, sprawiają że są jedną z lepszych form znakowania budynków i lokali. Zastosowanie modułów LED, sprawia że kasetony poza widocznością w dzień, są doskonałym rodzajem reklamy, także po zmroku. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Własny park maszyn oraz wyspecjalizowana kadra to gwarancja tworzenia reklamy, która w zgodzie z oczekiwaniami dopełni wizerunek marki.

Kasetony reklamowe to lepsza widoczność Twojej firmy oraz wzmocnienie jej pozycji na rynku! Biorąc pod uwagę możliwości i wymagania dot. rozmiaru, rodzaju grafiki, ilości zawartych informacji, sposobu umiejscowienia itp. oferujemy wiele typów rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej niebanalnym oczekiwaniom.

Kasetony reklamowe

Kasetony świetlne na zewnątrz.

Dla Ciebie i Twojej marki stworzymy produkt na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Kasetony podświetlane zewnętrzne.

Wysoka estetyka wykonania, elegancja oraz trwałość to elementy, które sprawiają, że kaseton świetlny to jeden z najchętniej wybieranych produktów do oznakowania budynków czy lokali. Dzięki oświetleniu modułami LED, kasetony reklamowe na budynek widoczne są nie tylko w dzień, ale i w nocy.
Podstawowe rodzaje kasetonów reklamowych to:

Kasetony frezowane.

W kasetonie frezowanym podświetlona zostaje jedynie grafika, która często przedstawia logotyp i nazwę firmy, informując o jej lokalizacji. Znaki mogą być wklęsłe lub wypukłe – dające dodatkowy efekt poświaty. Kaseton frezowany wyróżnia się wysoką estetyką i ciekawym efektem świetlnym. Kaseton frezowany z dibondu pozwala na uzyskanie rozmaitych kształtów i gam kolorystycznych z odpornością na warunki atmosferyczne.

Kasetony z aluminium.

Kaseton na ramie aluminiowej z całym licem świecącym, wykonany jest z plexi o maksymalnych wymiarach 2×3 m. Grafiki drukowane są metodą solwentową oraz zabezpieczone laminatem, co znacznie podnosi trwałość i estetykę kasetonu. Kasetony podświetlane z aluminium to produkty o wysokiej trwałości i sporych możliwościach zadruku. Kaseton reklamowy aluminiowy można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Kasetony winylowe.

Zaletą kasetonu winylowego jest brak ograniczeń jego rozmiaru, dzięki zastosowaniu elastycznym materiałom oraz systemowi ich napinania. Grafiki wykonane są z odpornych na warunki atmosferyczne wydruków UV. Kasetony winylowe cieszą się sporą popularnością, jeśli chodzi o oznakowanie np. dużych powierzchni handlowych.

Semafor reklamowy.

To inaczej, dwustronny kaseton semaforowy zamocowany prostopadle do powierzchni budynków. Tego typu znakowanie, zwiększa widoczność w trudnych lokalizacjach. Semafor reklamowy może mieć podświetlane całe lico lub frezowaną grafikę. Kasetony semaforowe to doskonałe rozwiązanie do znakowania barów, hoteli, aptek etc.

 

Nasz kreatywny dział projektowy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny, wizualizację po produkcję i końcowy montaż kasetonu reklamowego.

Tworzymy dla najlepszych

Zaufali nam.

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

Szukasz innej firmy?

Sprawdź pozostałe rozwiązania.

Zapoznaj się z pełną ofertą Provision i wybierz swoją reklamę.

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!