DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ!

Z Provision. Bądź widoczny na rynku.dla innych.

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, tworzymy kasetony, semafory oraz szyldy reklamowe w wybranych kształtach i rozmiarach.

Ich trwałość, estetyka oraz skuteczność przekazu reklamowego, sprawiają że są jedną z lepszych form znakowania budynków i lokali.  Zastosowanie modułów LED, sprawia że kasetony poza widocznością w dzień, są doskonałym rodzajem reklamy, także po zmroku.  Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Własny park maszyn oraz wyspecjalizowana kadra to gwarancja tworzenia reklamy, która w zgodzie z oczekiwaniami dopełni wizerunek marki.

Kasetony reklamowe to lepsza widoczność Twojej firmy oraz wzmocnienie jej pozycji na rynku! Biorąc pod uwagę możliwości i wymagania dot. rozmiaru, rodzaju grafiki, ilości zawartych informacji, sposobu umiejscowienia itp. oferujemy wiele typów rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej niebanalnym oczekiwaniom.

KASETONY REKLAMOWE

Wybierz to co najlepsze

Dla Ciebie i Twojej marki stworzymy produkt na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wysoka estetyka wykonania, elegancja oraz trwałość to elementy, które sprawiają, że kaseton świetlny to jeden z najlepszych produktów do oznakowania budynków czy lokali. Dzięki oświetleniu modułami LED, kasetony reklamowe widoczne są nie tylko w dzień, ale i w nocy. Podstawowe rodzaje kasetonów reklamowych:

• Kaseton z grafiką frezowaną
Podświetlona zostaje jedynie grafika, która często przedstawia logotyp i nazwę firmy, informując o jej lokalizacji. Znaki mogą być wklęsłe lub wypukłe – dające dodatkowy efekt poświaty.

• Kaseton na ramie aluminiowej
Świeci całe lico kasetonu, które wykonane jest z plexi o maksymalnych wymiarach 2×3 m. Grafiki drukowane są metodą solwentową oraz zabezpieczone laminatem, co znacznie podnosi trwałość i estetykę kasetonu.

• Kaseton winylowy
Zaletą jest brak ograniczeń rozmiaru kasetonu dzięki elastycznym materiałom oraz systemowi ich napinania. Grafiki wykonane są z odpornych na warunki atmosferyczne wydruków UV.

• Semafor
To inaczej, dwustronny kaseton mocowany prostopadle do powierzchni budynków. Tego typu znakowanie, zwiększa widoczność w trudnych lokalizacjach. Semafor reklamowy może mieć podświetlane całe lico lub frezowaną grafikę.

Nasz kreatywny dział projektowy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację po produkcję i końcowy montaż kasetonu reklamowego.

TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH

Zaufali nam

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Stwórz z nami swoją reklamę

Poznaj nasze inne kategorie produktowe i znajdź reklamę na miarę swoich potrzeb.

TO PROSTE

ZAMÓW WYCENĘ.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.