DAJ O SOBIE ZNAĆ

Zaskocz swoich  klientów.kontrahentów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku, oferujemy standardowe wydruki poligraficzne oraz te, nie mieszczące się w ramach klasycznych formatów.

Spełniając oczekiwania klientów wykonujemy cyfrowe wydruki niskonakładowe oraz wysokonakładowe oparte na technologii druku offsetowego z możliwością stosowania uszlachetnień. Poligrafia i gadżety reklamowe dla firm, to dopełnienie identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa. Do głównych grup produktów, zaliczamy: wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty czy foldery.

Ponadto, do kategorii poligrafii zaliczyć możemy wszelkiego rodzaju materiały biurowe w tym bloki, notesy i papiery firmowe, karty rabatowe, teczki, koperty czy kalendarze notesowe, czy książkowe.

Drobne artykuły biurowe oraz te użytku codziennego, popularnie zwane gadżetami  to doskonały sposób na budowanie silnej więzi z klientami oraz pracownikami firmy. Do najpopularniejszych gadżetów firmowych należą: długopisy, odzież oraz smycze reklamowe, torby ekologiczne, kubki, czapki, breloczki, notesy, podkładki czy pendrive USB. Wszystko to, w trosce o prestiż i nienaganny wizerunek Twojej marki.

ODKRYJ

Gadżety reklamowe dla firm

Nie pozwól o sobie zapomnieć. Spraw by wizerunek Twojej firmy miał niebanalny styl.

POLIGRAFIA RZESZÓW

 

W Provision oferujemy standardowe wydruki poligraficzne oraz oryginalne i nietypowe rozwiązania, które wychodzą poza ramy podstawowych formatów. Wykonujemy wydruki niskonakładowe korzystając z druku cyfrowego oraz wysokonakładowe w technologii druku offsetowego z możliwością uszlachetniania lakierem offsetowym lub lakierem wybiórczym UV. Zapewniamy obsługę w zakresie tworzenia elementów identyfikacji wizualnej oraz druku materiałów biurowych i promocyjnych dla firm. Główne grupy produktów stanowią wizytówki, ulotki i katalogi, które tworzymy wg wizji klienta.

W przypadku wizytówek oraz ulotek wykonujemy materiały jednostronne, dwustronne oraz składane. Produkty drukujemy na standardowym błyszczącym lub matowym papierze o różnej gramaturze lub na ozdobnej makulaturze. Katalogi dzielą się natomiast na klejone, szyte oraz spiralowe. Wykonujemy również wydruki, które nie zostały wymienione powyżej, m.in. karty rabatowe, plakaty, teczki, kalendarze firmowe oraz nietypowe gadżety jak np. gry karciane reklamowe. Dzięki własnej drukarni z rozbudowanym parkiem maszyn gwarantujemy kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację, po wydruk i dostawę produktów pod wskazany przez Klienta adres.

Nadruk na gadżetach firmowych

Niezbędne w pracy biurowej firmy, wydarzeniach bądź przy okazji uczestnictwa w targach – są gadżety reklamowe, utożsamiane z marką zarówno przez pracowników jak i klientów. W naszej ofercie znaleźć można długopisy reklamowe, pendrive’y, smycze reklamowe, breloczki reklamowe, kubki oraz wiele więcej niezbędnych do promocji marki, produktów. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał tych drobnych artykułów podpowiadamy i doradzamy klientom na płaszczyźnie graficznej i technicznej.

Gadżety reklamowe powinny zawierać logotyp i hasło reklamowe firmy. Aspekt wizualny jest ważny, jednak z doświadczenia wiemy, że elementem koniecznym jest kwestia użyteczności oraz jakości. Szeroka gama produktów gwarantuje, że każdy znajdzie odpowiednie gadżety reklamowe dla swojej działalności. Oferowane przez nas nadruki na gadżetach firmowych i artykuły reklamowe  wyprodukowane są z różnorodnych materiałów, co wymaga prawidłowego dopasowania technik ich znakowania.

Bogaty asortyment gadżetów reklamowych
Wystarczy podać swoje preferencje w wyborze gadżetów, aby nasz zespół przedstawił ofertę, zawierającą między innymi długopisy, smycze, torby prezentowe i ekologiczne, teczki, kubki, podkładki i pendrive’y. Wykonujemy niestandardowe artykuły reklamowe, które stanowią doskonałe upominki dla Twoich partnerów biznesowych, klientów i pracowników.

Znakowanie i grawerowanie gadżetów reklamowych

Techniki znakowania
Gadżety reklamowe z nadrukami wykonujemy w oparciu o zaawansowane technologie oraz sprawdzone metody, dzięki czemu artykuły charakteryzują się dużą trwałością i estetyką. Wykonujemy wszystkie dostępne na rynku techniki znakowania – grawerowanie, tampodruk, sitodruk, termotransfer, haft, sublimacja czy tłocznie.

Technika tampodruku na gadżetach reklamowych polega na nakładaniu farby drukarskiej poprzez miękki i gładki stempel, który dopasowuje się do nierównych i nieregularnych kształtem powierzchni. Metodą tą wykonywane są między innymi napisy na długopisach i panele czołowe produktów AGD i RTV. Nadruki reklamowe sitodrukiem można wykonać na etykietach, opakowaniach, pojemnikach na butelki oraz na odzieży. Nadruk sitodrukiem polega na wykonaniu odbitki przez przetłoczenie farby przez matrycę zarówno jedno i wielokolorowej. Termotransfer to nadruk reklamowy, który znajduje zastosowanie w znakowaniu odzieży czyli firmowych koszulek, czapek, bluz oraz odzieży sportowej. Technologie takie jak haft, grawerowanie, sublimacja i tłoczenie, sprawdzają się przy upominkach bądź wyróżnieniach z logotypem marki.

 

TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH

Zaufali nam

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

SPRAWDŹ

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Zobacz pozostałe kategorie reklamy i wybierz tę, której potrzebuje Twoja firma.

TO PROSTE

ZAMÓW WYCENĘ.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.