Banery i siatki reklamowe to najpopularniejsze formy reklamy zewnętrznej. Są to różnej wielkości plandeki z pełnokolorowymi wydrukami solwentowymi. Montaż banerów i siatek mesh jest bardzo prosty, dzięki metalowym oczkom lub tunelom zamieszczonym na krawędziach zgrzewanego materiału, które pozwalają na  ich mocowanie na ogrodzeniach czy ścianach. Plandeki i siatki mesh posiadają wiele zalet. Przede wszystkim są bardzo lekkie, łatwe w montażu i transporcie. Ponadto, dzięki solwentowemu drukowi pełnokolorowemu, banery i siatki mesh prezentują się bardzo efektownie. Szeroka gama kolorystyczna i różnorodne wzory pozwalają na dopasowanie ich do każdego rodzaju otoczenia. Stanowią doskonałe rozwiązanie reklamowe zarówno dla dużych, jak i małych firm.

Banery reklamowe na siatce mesh

Druk banerów reklamowych z siatki mesh to najtańsza oraz najprostsza reklama wielkoformatowa o szybkich terminach realizacji. Banery reklamowe wykonywane są z frontlitu – materiału charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Klienci często korzystają z banerów reklamowych w celu wypromowania nowych produktów, krótkotrwałych usług lub promocji wydarzeń. Jako producent banerów reklamowych, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać reklamę według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Reklamowy baner na budynek może być wykonany z różnych materiałów i może mieć różne kształty i rozmiary. Są one świetnym sposobem na promocję firmy, produktu lub usługi. Mogą być używane na budynkach, targach, wystawach, a także do promocji w Internecie.

Siatki mesh z nadrukiem

Banery i siatki reklamowe Mesh
Banery i siatki reklamowe Mesh
Banery i siatki reklamowe Mesh

Siatki reklamowe Mesh

Zaletą siatek reklamowych mesh, poza dużą trwałością i odpornością produktu na warunki atmosferyczne – jak w przypadku banerów reklamowych, jest brak ograniczeń wielkościowych. Przez swoje właściwości przepuszczanie powietrza oraz niską wagę siatki reklamowej mesh są popularnym materiałem wykorzystywanym do wydruku reklam wielkoformatowych, stąd znalazły swoje zastosowanie przy oznakowaniu dużych budynków czy galerii handlowych. Siatki reklamowe mesh stosowane są również do reklam wielkopowierzchniowych montowanych na budynkach z oknami, ich struktura przepuszcza światło, nie zaciemniając tym samym wnętrza budynku. Wydruki wielkoformatowe siatek mesh wykorzystywane są często podczas remontów budynków, pełniąc podwójną rolę – zasłony oraz reklamy. Profesjonalni graficy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację po produkcję i końcowy montaż banerów i siatek reklamowych mesh. Siatki reklamowe Mesh z nadrukiem na budynki i ogrodzenia to idealna forma reklamy dla firm stawiających na wielkogabarytowe reklamy outdoor z przeznaczeniem do zamocowania na ogrodzeniach i ścianach budynków. Siatki Mesh świetnie przylegają do powierzchni i dzięki temu stanowią doskonałe tło dla dużych formatów reklam zewnętrznych. Ponadto druk siatek mesh jest bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne, a jego wykonanie jest solidne.

Skontaktuj się z Nami , aby uzyskać więcej informacji na temat banerów i siatek reklamowych.