Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Banery i siatki reklamowe Mesh

Banery i siatki reklamowe to powszechnie preferowane narzędzia reklamy zewnętrznej, doskonale odzwierciedlające skuteczność w promowaniu różnorodnych produktów, usług oraz nawet wydarzeń. To plandeki o zróżnicowanych wymiarach udekorowane wysokogatunkowymi pełnokolorowymi wydrukami solwentowymi. Proces montażu banerów i siatek mesh jest prosty, umożliwiając szybką i efektywną ekspozycję reklamową. Wykorzystanie metalowych oczek lub tuneli umieszczonych na krawędziach zgrzewanego materiału dodatkowo ułatwia proces instalacji, umożliwiając bezproblemowe zamocowanie banerów i siatek na ogrodzeniach, ścianach lub innych odpowiednich powierzchniach.

Siatki Mesh

Siatki Mesh zwłaszcza w postaci plandek reklamowych cieszą się wieloma atutami. Przede wszystkim banery i siatki mesh wyróżniają się lekkością, co sprawia, że są praktyczne zarówno podczas montażu na konstrukcjach pod reklamy jak i transportu. Wykorzystanie solwentowego druku pełnokolorowego nadaje banerom i siatką mesh wysoką jakość, a bogata paleta kolorystyczna oraz różnorodność dostępnych wzorów umożliwiają precyzyjne dostosowanie ich do każdego otoczenia, co z kolei sprawia, że są uniwersalnym rozwiązaniem reklamowym. Siatki reklamowe mesh stanowią narzędzie promocyjne zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm. Ich wszechstronność sprawia, że mogą efektywnie zwracać uwagę w różnych kontekstach, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Siatka typu mesh z nadrukiem

siatki reklamowe mesh
banery reklamowe
Siatki reklamowe Sezam Rzeszów

Banery reklamowe na siatce mesh

Druk banerów reklamowych z siatki mesh to jedna z najprostszych reklam wielkoformatowych o szybkich terminach realizacji. Banery reklamowe wykonywane są z frontlitu – materiału charakteryzującego się dużą wytrzymałością. Klienci często korzystają z banerów reklamowych w celu wypromowania nowych produktów, krótkotrwałych usług lub promocji wydarzeń. Jako producent banerów reklamowych, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać reklamę według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Reklamowy baner na budynek może być wykonany z różnych materiałów i może mieć różne kształty i rozmiary. Są one świetnym sposobem na promocję firmy, produktu lub usługi. Mogą być używane na budynkach, targach, wystawach, a także do promocji w Internecie.

Siatki reklamowe Mesh na budynki

Zaletą siatek reklamowych Mesh, poza dużą trwałością i odpornością produktu na warunki atmosferyczne – jak w przypadku banerów reklamowych, jest brak ograniczeń wielkościowych. Przez swoje właściwości przepuszczanie powietrza oraz niską wagę siatki reklamowej mesh są popularnym materiałem wykorzystywanym do wydruku reklam wielkoformatowych, stąd znalazły swoje zastosowanie przy oznakowaniu dużych budynków czy galerii handlowych. Siatki reklamowe mesh stosowane są również do reklam wielkopowierzchniowych montowanych na budynkach z oknami, ich struktura przepuszcza światło, nie zaciemniając tym samym wnętrza budynku. Wydruki wielkoformatowe siatek mesh wykorzystywane są często podczas remontów budynków, pełniąc podwójną funkcję – zasłony oraz reklamy.

Profesjonalni graficy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację po produkcję i końcowy montaż banerów i siatek reklamowych mesh. Siatki reklamowe Mesh z nadrukiem na budynki i ogrodzenia to idealna forma reklamy dla firm stawiających na wielkogabarytowe reklamy outdoor z przeznaczeniem do zamocowania na ogrodzeniach i ścianach budynków. Siatki Mesh świetnie przylegają do powierzchni i dzięki temu stanowią doskonałe tło dla dużych formatów reklam zewnętrznych. Ponadto druk siatek mesh jest bardzo wytrzymały na warunki atmosferyczne, a jego wykonanie jest solidne.

Aby uzyskać więcej informacji na temat banerów i siatek reklamowych, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół służy pomocą, dostarczając kompleksową wiedzę i wsparcie w zakresie różnorodnych rozwiązań reklamowych, w tym na temat wydruków banerów i siatek reklamowych mesh do prezentacji wielkoformatowych grafik. 

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!