Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Pylony

Sięgaj wysoko!

Zadbaj o swoją markę i jej

Pylony, totemy i witacze to nośniki wolnostojące. Często w formie świetlnej, mają charakter informacyjny, wskazujący oraz reklamowy.

Solidna i trwała konstrukcja, możliwość funkcji podświetlenia, rodzaj oraz forma umieszczanych informacji także w formie grafiki, spora dowolność jeśli chodzi o kształt, kolorystykę oraz pożądany wymiar. To wszystko, daje gwarancję otrzymania produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Znakowanie za pomocą pylonów i totemów, polecane jest szczególnie przedsiębiorstwom, które dbają o prestiż oraz wygodę kontrahentów.

Wśród tego rodzaju reklamy wyróżniamy: pylony klasyczne idealne dla kampusów uczelnianych, stacji paliw czy galerii, podświetlane pylony cenowe informujące o cenie, ofercie lub usłudze, totemy informacyjne tzw. witacze kierowane dla gmin, miast czy obiektów oraz pylony i totemy wewnętrzne dla aptek, szpitali czy galerii.

Pylony, witacze i totemy

W trosce o komfort Twoich klientów.

Przemyślana forma komunikacji z klientem to gwarancja spójnego i czytelnego przekazu.

Pylony reklamowe.

Pylony reklamowe, totemy i witacze to forma reklamy wolnostojącej, informującej i sygnalizującej obecność marki/inwestycji/gminy itp. na danym obszarze. Pylon świetlny ma charakter informacyjny, może pełnić także rolę drogowskazu lub przekazywać istotną treść reklamową.

Pylony świetlne.

Pylony świetlne charakteryzuje doskonała widoczność, atrakcyjna forma prezentacji firmy, produktów lub oferty. Solidna i trwała konstrukcja pylonu reklamowego, możliwość podświetlenia, umieszczania tekstu oraz grafiki, bardzo duża dowolność, jeśli chodzi o kształt, kolorystykę oraz pożądany wymiar, to aspekty, które przemawiają na korzyść tej formy reklamy.

Totemy informacyjne.

Totemy reklamowe mogą przybierać formę jednolitej bryły lub ciekawego różnorodnego kształtu. To niebanalna forma reklamy zewnętrznej, która w sposób estetyczny i nienachalny informuje odbiorcę poprzez prosty i czytelny przekaz.

Znakowanie przestrzeni za pomocą pylonów i totemów, polecane jest szczególnie przedsiębiorstwom, które dbają o prestiż oraz wygodę kontrahentów. Totemy firmowe informacyjne stanowią wizytówkę dla każdej firmy. Ponadto, zarówno pylony, jak i totemy, w znaczny sposób podnoszą prestiż marki, stawiając firmę w dobrym świetle.

Witacze reklamowe.

Witacze reklamowe, które zwykle usytuowane są w pewnej odległości od firmy, hotelu, gminy czy miasta np. przy drodze wjazdowej lub w okolicy skrzyżowań, pełniąc funkcję drogowskazu oraz tablicy informującej o np. kierunku trasy do celu, wjazdu na pewien obszar lub informacji o odległości do punktu docelowego.

Wśród tego typu nośników, wyróżniamy: witacze reklamowe klasyczne dedykowane kampusom uczelnianym, szpitalom i przychodniom, plantom produkcyjnym i przemysłowym, stacjom paliw czy galeriom. Podświetlane pylony cenowe, w sposób przystępny i czytelny informują o cenie, ofercie, promocji lub usłudze. Z kolei, totemy informacyjne tzw. witacze kierowane są głównie do gmin, miast czy obiektów sportowych/rekreacyjnych. Wśród powyższych konstrukcji, należy także wspomnieć o pylonach i totemach wewnętrznych, nadających się to umieszczania we wnętrzach aptek, hoteli, szpitali czy galerii.

Tworzymy dla najlepszych

Zaufali nam.

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

Szukasz innej firmy?

Sprawdź pozostałe rozwiązania.

Zapoznaj się z pełną ofertą Provision i wybierz swoją reklamę.

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!