SIĘGAJ WYSOKO!

Zadbaj o swoją markę i jej prestiż.pozycję.

Pylony, totemy i witacze to nośniki wolnostojące. Często w formie świetlnej, mają charakter informacyjny, wskazujący oraz reklamowy.

Solidna i trwała konstrukcja, możliwość funkcji podświetlenia, rodzaj oraz forma umieszczanych informacji także w formie grafiki, spora dowolność jeśli chodzi o kształt, kolorystykę oraz pożądany wymiar. To wszystko, daje gwarancję otrzymania produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Znakowanie za pomocą pylonów i totemów, polecane jest szczególnie przedsiębiorstwom, które dbają o prestiż oraz wygodę kontrahentów.

Wśród tego rodzaju reklamy wyróżniamy: pylony klasyczne idealne dla kampusów uczelnianych, stacji paliw czy galerii, podświetlane pylony cenowe informujące o cenie, ofercie lub usłudze, totemy informacyjne tzw. witacze kierowane dla gmin, miast czy obiektów oraz pylony i totemy wewnętrzne dla aptek, szpitali czy galerii.

PYLONY, WITACZE I TOTEMY

W trosce o komfort Twoich klientów

Przemyślana forma komunikacji z klientem to gwarancja spójnego i czytelnego przekazu.

Pylony reklamowe, totemy i witacze to forma reklamy wolnostojącej, informującej i sygnalizującej obecność marki/inwestycji/gminy itp. na danym obszarze. Pylon świetlny ma charakter informacyjny, może pełnić także rolę drogowskazu lub przekazywać istotną treść reklamową.

Solidna i trwała konstrukcja pylonu reklamowego, możliwość podświetlenia, umieszczania tekstu oraz grafiki, bardzo duża dowolność jeśli chodzi o kształt, kolorystykę oraz pożądany wymiar, to aspekty, które przemawiają na korzyść tej formy reklamy. Totemy, to ciekawa forma reklamy zewnętrznej, która w sposób estetyczny i nienachalny informuje odbiorcę poprzez prosty i czytelny przekaz.

Znakowanie za pomocą pylonów i totemów, polecane jest szczególnie przedsiębiorstwom, które dbają o prestiż oraz wygodę kontrahentów. Ponadto, zarówno pylony jak i totemy, w znaczny sposób podnoszą prestiż marki, stawiając firmę w dobrym świetle.

Wśród tego typu nośników, wyróżniamy: pylony klasyczne dedykowane kampusom uczelnianym, szpitalom i przychodniom, plantom produkcyjnym i przemysłowym, stacjom paliw czy galeriom. Podświetlane pylony cenowe, w sposób przystępny i czytelny informują o cenie, ofercie, promocji lub usłudze. Z kolei, totemy informacyjne tzw. witacze kierowane są głównie do gmin, miast czy obiektów sportowych/rekreacyjnych. Wśród powyższych konstrukcji, należy także wspomnieć o pylonach i totemach wewnętrznych, nadających się to umieszczania we wnętrzach aptek, hoteli,  szpitali czy galerii.

TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH

Zaufali nam

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

SZUKASZ INNEJ REKLAMY?

Sprawdź pozostałe rozwiązania

Zapoznaj się z pełną ofertą PROVISION i wybierz swoją reklamę.

TO PROSTE

ZAMÓW WYCENĘ.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.