DRUKARNIA RZESZÓW

To gwarancja najwyższej jakości wydruków.produktów.

Kompleksowo wyposażony park maszyn oraz doświadczony i wyspecjalizowany zespół, to mocna strona pionu drukarni.

Tworzymy wydruki wielkoformatowe techniką druku solwentowego i UV. W zależności od potrzeb klienta realizujemy gotowe koncepty oraz tworzymy od podstaw, w zgodzie z Państwa wytycznymi, projekty graficzne pod zamówienie. W naszej drukarni powstają nadruki na siatki mesh oraz banery reklamowe. Wykonujemy rownież wydruki do tablic reklamowych wolnostojących czy bilbordów.

Wydruki wielkoformatowe, sprawdzają się w roli reklamy, informowania o ofertach czy usługach oraz lokalizacji firmy.

Podczas remontów czy niskiej atrakcyjności fasady budynku, pełnią także rolę „przysłony” przy jednoczesnym, atrakcyjnym dla oka odbiorcy, przekazie reklamowym. Decydując się na współpracę z Provision otrzymasz projekt, wysokiej jakości produkcję Twojej reklamy oraz finalny montaż w wyznaczonym miejscu.

WYDRUKI REKLAMOWE

Zobacz co możemy wydrukować dla Ciebie

Biorąc pod uwagę specyfikę każdej branży, tworzymy wydruki wedle oczekiwań naszych klientów.

DRUKARNIA RZESZÓW

 

Własna drukarnia wyposażona w kompletny park maszyn, z powodzeniem tworzy wydruki wielkoformatowe techniką druku solwentowego i UV. Dzięki czemu każdego dnia, w ręce klientów przekazujemy siatki, banery oraz wydruki do tablic reklamowych i billboardów. Tego typu reklamy wykorzystywane są do oznakowania budynków oraz do wskazania klientom lokalizacji firmy. Co więcej, oferujemy produkcję wszystkich wydruków poligraficznych – niskonakładowych metodą druku cyfrowego i wysokonakładowych technologią druku offsetowego.

Wydruk solwentowy

Druk solwentowy jest obecnie najbardziej rozpowszechnioną i najtańszą techniką wykonywania nadruków, która dzielimy na solwent twardy oraz miękki. Wydruki powstałe przy wykorzystaniu tej metody mają bardzo szerokie zastosowanie przy produkcji reklam wielkoformatowych.

Wydruki solwentowe twarde są odporne na czynniki atmosferyczne i świetnie nadają się do produktów przeznaczonych do długotrwałej ekspozycji, takich jak banery, folie samoprzylepne, fototapety, billbordy, tablice i siatki reklamowe czy do oklejania pojazdów. Drugi rodzaj tzw. solwent miękki charakteryzuje się wysoką precyzją druku i stosowany jest przy produkcji systemów wystawienniczych, rollupów, ścianek pop-up, dużego formatu plakatów oraz wysokiej jakości naklejek.

Metoda druku solwentowego opiera się na wnikających w strukturę materiału tuszach rozpuszczalnikowych, dzięki czemu wykorzystywane są na tak wielu powierzchniach, również tych, przy których zawodzą tusze wodne. Atramenty na ogół nie wymagają uszlachetnień, lecz istnieje możliwość zastosowania laminatów płynnych lub w postaci folii.

Druk UV Rzeszów

Technika druku UV znalazła zastosowanie nie tylko w architekturze wnętrz użytkowych, ale również przy produkcji reklam zewnętrznych np. tablic reklamowych czy szyldów umieszczanych na fasadach budynków. Wydruki UV charakteryzują się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów grafiki oraz świetnie sprawdzają się przy druku na małych elementach o niestandardowym kształcie. Wykorzystywane są na szerokiej gamie materiałów płaskich (m.in. płyty PCV, dibond, poliwęglan, plexi, płyta kompozytowa) oraz standardowych nośnikach druku wielkoformatowego, czyli foliach, papierach, banerach oraz siatkach reklamowych.

Zaletami druku UV jest duża twardość oraz odporność produktów na warunki atmosferyczne bez konieczności ich laminowania. Przy powstawaniu nadruków tusz ulega polimeryzacji dzięki naświetleniu za pomocą promieniowania UV, pochodzącego z lamp LED. Podczas tego procesu tusz zostaje utwardzony i zamienia się w cienką warstwę plastiku, co sprawia, że wydruki UV charakteryzuje większa trwałość niż wydruki solwentowe.

Oferujemy bogaty wybór kalendarzy reklamowych. To produkt stosunkowo niedrogi, będący nośnikiem reklamowym, zapewniającym długotrwałą i dyskretną prezentację firmy. Istnieje wiele możliwości personalizacji i znakowania kalendarzy.  Na życzenie klienta wykonujemy w pełni autorskie i oryginalne kalendarze firmowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie najpopularniejsze rodzaje kalendarzy – od najmniejszych tzw. kalendarzyków listkowych, poprzez kalendarze spiralowe, biuwary, piramidki, kalendarze biurkowe, kalendarze książkowe, kalendarze kieszonkowe kończąc na dużych kalendarzach plakatowych lub kalendarzach trójdzielnych.

Provision drukarnia Rzeszów

TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH

Zaufali nam

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

NIE ZNALAZŁEŚ SWOJEJ REKLAMY?

Sprawdź nasze pozostałe kategorie

Odwiedź nasze inne kategorie i znajdź reklamę dla swojej firmy.

TO PROSTE

ZAMÓW WYCENĘ.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.