Z PROVISION

Wykreuj Twojej marce unikalny styl.design.

Znakowanie przestrzeni to połączenie wielu form reklamy wizualnej. Ten obszar, ściśle związany jest z nieszablonowymi rozwiązaniami.

Spójna identyfikacja wizualna dużych centrów handlowych, rozrywkowych, szpitali, biur, hal produkcyjnych czy przedsiębiorstw, pozytywnie wpływa na odbiór marki i skutecznie przyczynia się do wzmocnienia jej pozycji. To koncentrowanie działań na budowie wiarygodnego wizerunku oraz rozpoznawalności marki na rynku.

Współpraca z architektami, działem BHP oraz osobami odpowiedzialnymi w kwestii wizualno-marketingowej danej firmy to gwarancja najlepszych rozwiązań.

Poprzez logiczną i spójną formę znakowania, informowania, planowania przestrzennego oraz dekoracji wnętrz, firmy zyskują oczekiwany efekt- budowanie własnej tożsamości przedsiębiorstwa. Nasz dział kreatywny oraz produkcyjny, to doświadczony zespół specjalistów gotowych do działania dla Ciebie i Twojej firmy.

Z PROVISION

Oznakowanie reklamowe budynków

Stawiamy na partnerstwo i współpracę. Sprawdź jak wielu obdarzyło nas zaufaniem.

Oznakowanie budynków, biur i lokali to połączenie wielu form reklamy. Wymaga to szerokiej wiedzy na temat tworzenia kompleksowej identyfikacji wizualnej. Nasz zespół specjalizuje się w reklamie świetlnej i wielkoformatowej, które stanowią nieodłączny element podczas oznakowania dużych sieci handlowo – usługowych, zakładów pracy czy plantów produkcyjnych. Jesteśmy otwarci na tworzenie nieszablonowych realizacji poprzez współpracę z architektami oraz zapewnianie doradztwa pod względem doboru materiałów i technologii tworzenia reklam. Oznakowanie sieci handlowo – usługowych, hoteli, obiektów medycznych, przedsiębiorstw usługowych i produkcyjnych to cały szereg usług związanych z brandingiem wewnętrznym oraz zewnętrznym. To proces, który obejmuje elementy reklamy świetlnej, wielkoformatowej, zewnętrznej aż po mniejsze elementy dekoracyjne.

Znakowanie zewnętrzne wewnętrzne budynków

Głównym celem jest informowanie klienta o lokalizacji budynku oraz oznakowanie dojazdu do niego. W tym przypadku świetnie sprawdza się reklama świetlna – kasetony, pylony i litery świetlne 3D. Dużą popularnością cieszą się też tablice reklamowe, do których wykonujemy własne, solidne konstrukcje czy wydruki wielkoformatowe takie jak siatki i banery.

Oklejanie witryn sklepów Rzeszów

Oferujemy oznakowanie oklejanie witryn sklepów, biur, sal konferencyjnych czy hal produkcyjnych. Nasze projekty obejmują między innymi litery przestrzenne ze styroduru, które zazwyczaj prezentują nazwę i logotyp firmy, fototapety dostosowane do profilu działalności czy oklejanie szklanych witryn folią szronioną. Zapewniamy również tworzenie oryginalnych systemów wystawienniczych oraz obsługę stoisk handlowych podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń i eventów firmowych.

TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH

Zaufali nam

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

JEŚLI WCIĄŻ SZUKASZ REKLAMY

Odwiedź nasze pozostałe kategorie

Jesteśmy przekonani, że w PROVISION odnajdziesz to czego szukasz.

TO PROSTE

ZAMÓW WYCENĘ.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.