Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Litery 3D

Provision

Rozświetlimy Twoją

Litery przestrzenne to jedna z bardziej efektownych form reklamy. Idealnie sprawdzają się jako znakowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne budynków.

Rozmiar, zastosowanie oraz kolorystyka determinująca identyfikację wizualną marki, to wyznaczniki według, których nasz doświadczony dział graficzny i produkcyjny dobiera tworzywa i dedykowane technologie. Do produkcji liter najczęściej wykorzystujemy malowaną proszkowo taśmę aluminiową, plexi, dibond oraz PCV. Do systemów podświetleń, stosujemy moduły ledowe oraz neony.

Kierując się oczekiwaniami klientów, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowość oferowanych usług.

Dzięki szerokiej gamie możliwości, tworzymy dla Państwa litery przestrzenne na miarę potrzeb i oczekiwań. Począwszy od doradztwa, projektu graficznego poprzez wizualizację, produkcję oraz usługę montażu i serwisu liter produkujemy litery blokowe, litery świecące, litery z efektem echo/halo, litery z pleksi, litery z dibondu, litery ze styroduru, litery ze styroduru z licem z plexi/dibondu.

Litery przestrzenne

Litery zewnętrzne i wewnętrzne 3D.

Sprawdź co zrobiliśmy dla innych i wybierz co możemy zrobić dla Ciebie.

Litery 3D podświetlane.

Przestrzenne litery świetlne jako efektowna forma reklamy zapewniają widoczność marki zarówno w dzień, jak i w nocy. Litery 3D podświetlane znajdują zastosowanie na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Dają wysoce estetyczny i niebanalny efekt. Litery reklamowe cechuje różnorodność formy oraz stosowanych materiałów produkcyjnych. Jako producent liter 3D, oferujemy Państwu zarówno litery świetlne, jak i standardowe litery przestrzenne. Dzięki doskonale wyposażonemu parkowi maszyn tworzymy oznakowania z połączeniem poniższych możliwości oświetlenia.

Podział ze względu na rodzaje podświetleń:

• Litery ze świecącym licem

• Litery ze świecącym tyłem tzw. efekt echo lub efekt halo

• Litery ze świecącymi bokami

Litery 3D LED.

Tworzywa do produkcji liter dobierane są odpowiednio do ich rozmiaru, docelowej ekspozycji oraz kolorystyki identyfikacji wizualnej danej marki. Głównie opieramy się na malowanej proszkowo taśmie aluminiowej, plexi i PCV, a do podświetleń używamy modułów ledowych i neonów. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, tworzymy litery blokowe 3D na zamówienie. Wedle Państwa potrzeb, wykonujemy litery 3D z plexy bezbarwnejbarwionej w masie lub oklejanej folią. We wnętrzach doskonale sprawdzają się litery 3D ze styroduru barwionego na zadany kolor oraz litery z PCV. Bezinwazyjny montaż oraz niewielka waga tego typu liter, pozwalają na ekspozycję w różnych miejscach. Podnieść estetykę liter ze styropianu oraz liter z PCV, można za pomocą lica z plexi. Litery 3D ze styroduru lub PCV z licem z plexi dają efekt błyszczącego tzw. szklanego frontu litery. Tego typu reklama przestrzenna, doskonale dopełnia charakter i styl danej firmy.

Neony i ledony reklamowe.

Coraz większym powodzeniem cieszą się także neony oraz ledony reklamowe, które ze względu na wysokie właściwości stosowanego do produkcji materiału, zapewniają pożądane wrażenia wizualne i estetyczne. Nasz doświadczony i kreatywny dział graficzny oraz doświadczony zespół produkcyjny, gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiednich materiałów produkcyjnych, poprzez projekt graficzny, wizualizację, po produkcję i końcowy montaż liter świetlnych przez doświadczony zespół monterów.

Litery 3D producent Provision Rzeszów

Tworzymy dla najlepszych

Zaufali nam.

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

Szukasz innej firmy?

Sprawdź pozostałe rozwiązania.

Zapoznaj się z pełną ofertą Provision i wybierz swoją reklamę.

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!