PROVISION

Rozświetlimy Twoją markę.reklamę.

Litery przestrzenne to jedna z bardziej efektownych form reklamy. Idealnie sprawdzają się jako znakowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne budynków.

Rozmiar, zastosowanie oraz kolorystyka determinująca identyfikację wizualną marki, to wyznaczniki według, których nasz doświadczony dział graficzny i produkcyjny dobiera tworzywa i dedykowane technologie. Do produkcji liter najczęściej wykorzystujemy malowaną proszkowo taśmę aluminiową, plexi, dibond oraz PCV. Do systemów podświetleń, stosujemy moduły ledowe oraz neony.

Kierując się oczekiwaniami klientów, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowość oferowanych usług.

Dzięki szerokiej gamie możliwości, tworzymy dla Państwa litery przestrzenne na miarę potrzeb i oczekiwań. Począwszy od doradztwa, projektu graficznego poprzez wizualizację, produkcję oraz usługę montażu i serwisu liter produkujemy litery blokowe, litery świecące, litery z efektem echo/halo, litery z plexi, litery z dibondu, litery ze styroduru, litery ze styroduru z licem z plexi/dibondu.

LITERY PRZESTRZENNE

Z myślą o Twojej marce

Sprawdź co zrobiliśmy dla innych i wybierz co możemy zrobić dla Ciebie.

Przestrzenne litery świetlne jako efektowna forma reklamy zapewniają widoczność marki zarówno w dzień, jak i w nocy. Litery 3D znajdują zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz firmy. Litery reklamowe cechuje różnorodność formy oraz stosowanych materiałów produkcyjnych. Jako producent reklamy, oferujemy Państwu zarówno litery świetlne jak i standardowe litery przestrzenne. Dzięki kompletnemu parkowi maszyn tworzymy oznakowania z połączeniem poniższych możliwości oświetlenia.

Podział ze względu na rodzaje podświetleń:
• Litery ze świecącym licem
• Litery ze świecącym tyłem tzw. efekt echo lub efekt halo
• Litery ze świecącymi bokami

Tworzywa do produkcji liter dobierane są odpowiednio do ich rozmiaru, zastosowania oraz kolorystyki identyfikacji wizualnej danej marki. Głównie opieramy się na malowanej proszkowo taśmie aluminiowej, plexi i PCV, a do podświetleń używamy modułów ledowych i neonów. Coraz większym powodzeniem cieszą się także ledony reklamowe, które ze względu na wysokie właściwości stosowanego do produkcji materiału, zapewniają pożądane wrażenia wizualne i etetyczne. We wnętrzach ciekawą formą oznaczenia są litery ze styroduru barwione na pożądany kolor lub litery ze styroduru z licem z plexi. Tego typu reklama przestrzenna, doskonale dopełnia charakter i styl danej firmy.

Nasz kompetentny dział graficzny oraz doświadczony zespół produkcyjny, gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiednich materiałów produkcyjnych, poprzez projekt graficzny, wizualizację, po produkcję i końcowy montaż liter świetlnych przez doświadczony zespół monterów.

TWORZYMY DLA NAJLEPSZYCH

Zaufali nam

Jesteśmy tam gdzie liczy się wizerunek. Tworzymy dla małych i średnich firm oraz światowych koncernów.

SZUKASZ INNEJ REKLAMY?

Sprawdź pozostałe rozwiązania

Zapoznaj się z pełną ofertą PROVISION i wybierz swoją reklamę.

TO PROSTE

ZAMÓW WYCENĘ.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.