Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

BorgWarner

Duży projekt, który zaowocował podjęciem stałej współpracy to wykonane przez zespół Provision oznakowanie wnętrza siedziby korporacji BorgWarner Poland zlokalizowanej w Jasionce koło Rzeszowa. To trzeci oddział światowego koncernu produkującego systemy zaawansowanych technologii na rynku motoryzacyjnym.

Przy ścisłej współpracy z architektami stworzyliśmy oryginalne oznakowania wnętrza całego budynku. Tuż przy wejściu warto zwrócić uwagę na zabudowę recepcji za pomocą podświetlanej ściany z perforowanych tworzyw sztucznych, na której umieszczony został logotyp firmy. Oklejeniu folią szronioną zostały poddane drzwi budynku oraz zadbaliśmy o wizerunek sali konferencyjnej poprzez stworzenie logotypów z lakierowych płyt MDF na ścianach. Oznakowaniu poddane zostały również hale produkcyjne, co w znaczny sposób usprawniło wewnętrzną komunikację oraz podwyższyło standard codziennej pracy.

Dbając o najmniejsze szczegóły oraz koncentrując się na branży naszego klienta, wykonaliśmy ekspozycję turbin, które są jednym z głównych produktów firmy.

Obecnie dla BorgWarner systematycznie tworzymy nowe rozwiązania, o których będziemy informować na bieżąco.