BORG WARNER

Jasionka

DATE


18 października, 2019

CLIENT


BORG WARNER

INFO

PROJEKT

Duży projekt, który zaowocował podjęciem stałej współpracy to wykonane przez zespół Provision oznakowanie wnętrza siedziby korporacji BorgWarner Poland zlokalizowanej w Jasionce koło Rzeszowa. To trzeci oddział światowego koncernu produkującego systemy zaawansowanych technologii na rynku motoryzacyjnym.

Przy ścisłej współpracy z architektami stworzyliśmy oryginalne oznakowania wnętrza całego budynku. Tuż przy wejściu warto zwrócić uwagę na zabudowę recepcji za pomocą podświetlanej ściany z perforowanych tworzyw sztucznych, na której umieszczony został logotyp firmy. Oklejeniu folią szronioną zostały poddane drzwi budynku oraz zadbaliśmy o wizerunek sali konferencyjnej poprzez stworzenie logotypów z lakierowych płyt MDF na ścianach. Oznakowaniu poddane zostały również hale produkcyjne, co w znaczny sposób usprawniło wewnętrzną komunikację oraz podwyższyło standard codziennej pracy.

Dbając o najmniejsze szczegóły oraz koncentrując się na branży naszego klienta, wykonaliśmy ekspozycję turbin, które są jednym z głównych produktów firmy.

Obecnie dla BorgWarner systematycznie tworzymy nowe rozwiązania, o których będziemy informować na bieżąco.