Grafiki na ścianę budynku dla GOK Żołynia

DATE


24 kwietnia, 2023

CLIENT


GOK Żołynia

Grafiki na ścianę budynku

Ponad 42 m2 oryginalnej grafiki, zamontowaliśmy na głównej ścianie Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni. Aby osiągnąć idealnie równą powierzchnię, nadruk grafiki na ścianę wykonany został na folii zabezpieczonej laminatem UV matowym, aby stworzyć warstwę ochronną przed blaknięciem i utratą intensywności kolorów. Następnie nadruk grafiki został umieszczony na płycie kompozytowej, która następnie została zamontowana na ścianie budynku.

Nadruk grafiki na dibondzie

Nadruk grafiki na dibondzie jest wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia. Efekt grafiki na ścianę z płyty kompozytowej robi niesamowite wrażenie wizualne. Dibond ma elegancki wygląd, dzięki czemu grafiki na dibondzie prezentują się bardzo atrakcyjnie i profesjonalnie. Można ich stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas wiele interesujących rozwiązań, które pomogą Państwu w realizacji projektów reklamowych.