Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi
Znakowanie przestrzeni 24 kwietnia, 2023

Grafiki na ścianę budynku dla GOK Żołynia

Grafiki na ścianę budynku

Ponad 42 m2 oryginalnej grafiki, zamontowaliśmy na głównej ścianie Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni. Aby osiągnąć idealnie równą powierzchnię, nadruk grafiki na ścianę wykonany został na folii zabezpieczonej laminatem UV matowym, aby stworzyć warstwę ochronną przed blaknięciem i utratą intensywności kolorów. Następnie nadruk grafiki został umieszczony na płycie kompozytowej, która następnie została zamontowana na ścianie budynku.

Nadruk grafiki na dibondzie

Nadruk grafiki na dibondzie jest wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia. Efekt grafiki na ścianę z płyty kompozytowej robi niesamowite wrażenie wizualne. Dibond ma elegancki wygląd, dzięki czemu grafiki na dibondzie prezentują się bardzo atrakcyjnie i profesjonalnie. Można ich stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas wiele interesujących rozwiązań, które pomogą Państwu w realizacji projektów reklamowych.

Kontakt