Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi
Znakowanie przestrzeni 27 lutego, 2023

Aranżacja przestrzeni wspólnej dla MTU Aero Engines

Oznakowanie salek i aranżacja przestrzeni wspólnych

Oznakowanie salek i przestrzeni wspólnych w MTU Aero Engines — producenta podzespołów łopatek do silników lotniczych.

Nasza współpraca z klientem z Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis rozpoczęła się od przyjemnego tematu aranżacji przestrzeni wspólnej – korytarz, gdzie wykonaliśmy panel PCV wyklejony folią z zadrukiem, ozdobiony elementami dekoracyjnymi.

Dodatkowo oznakowanie przestrzeni wzbogacone zostało logotypem nieświetlnym z dekorem w postaci kółek z plexiglasu zakończonych licem ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Ponadto aranżacja przestrzeni obejmowała przeprowadzenie dla jednej z sal prac wykończeniowych – gruntowanie, malowanie oraz tapetowanie ścian. Finalnie, ścianę ozdobił logotyp świetlny z plexiglassu i blachy stalowej nierdzewnej, szczotkowanej. Wokół pojawił się dekor w postaci kółek z plexiglassu z licem ze stali nierdzewnej szczotkowanej oraz fornirem dębowym w odcieniu jasnym. Sala wyposażona została także przez nas w tablice suchościeralne magnetyczne.

Dla sali Mock-up przeprowadziliśmy także szereg prac wykończeniowych tj. gruntowanie, malowanie oraz tapetowanie ścian folią o strukturę betonu architektonicznego. Pozostałe ściany obłożone zostały płytą kompozytową z grafikami odnoszącymi się do działalności firmy. Tu także pojawił się logotyp z wyżej wspomnianym dekorem oraz ścianka perforowana z płyty kompozytowej wyklejonej na zadany kolor.

Obecnie współpracujemy z klientem nad kolejnymi realizacjami, których efekty mamy nadzieję będziemy mogli zaprezentować już wkrótce.

W celu podjęcia współpracy z nami zapraszamy do kontaktu.

Kontakt