Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Sieci handlowo – usługowe

oznakowanie sieci handlowych

Oznakowanie sieci handlowo – usługowych to cały szereg usług związanych z brandingiem wewnętrznym oraz zewnętrznym budynków, który obejmuje elementy reklamy świetlnej i wielkoformatowej, często korzystając przy tym z pomocy architektów. Świadczymy usługi kompletnego oznakowania galerii handlowych i współpracujemy z sieciami sklepów, takimi jak Spar, Stokrotka czy Max Elektro.


Obrandowanie zewnętrzne 

 

Główny cel to poinformowanie klienta o lokalizacji budynku oraz oznakowanie dojazdu do niego. W tym przypadku świetnie sprawdza się reklama świetlna – kasetony, pylony i litery świetlne 3D. Dużą popularnością cieszą się też tablice reklamowe, do których wykonujemy własne, solidne konstrukcje czy wydruki wielkoformatowe – siatki i banery z nadrukiem.


Obrandowanie wewnętrzne

 

Oferujemy oznakowanie sklepów, biur, sal konferencyjnych czy hal produkcyjnych. Nasze projekty obejmują między innymi litery przestrzenne ze styroduru, które zazwyczaj prezentują nazwę i logotyp firmy, fototapety dostosowane do profilu działalności czy oklejanie szklanych witryn folią szronioną.

Profesjonalni graficy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniego oznakowania, poprzez projekt graficzny i wizualizację, po produkcję i końcowy montaż wszystkich powyższych form reklamy.