Zarząd Dróg Powiatowych Przeworsk

DATE


24 czerwca, 2022

SERVICES


CLIENT


PWD Przeworsk

INFO

Witacze miejscowości dla Powiatu Przeworskiego

Realizacja witaczy miejscowości dla Powiatu Przeworskiego obejmowała wykonanie projektu według ścisłych wytycznych klienta, produkcję oraz montaż na wskazanym przez powiat terenie.

Udział w ogłoszonym przetargu oraz ostateczna wygrana naszej firmy, dał początek niezwykle ciekawej realizacji witaczy w pasie drogowym.

Dla ZDP Przeworsk wykonaliśmy w sumie 6 witaczy miejscowości, z czego każdy o wysokości 350 cm. Każdorazowo, we wskazanej lokalizacji umiejscowienia witacza, wykonaliśmy solidną podstawę betonową, do której przymocowana została metalowa konstrukcja.

Witacze miejscowości w pasie drogowym wykonane zostały z trwałego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych tworzywa kompozytowego, na którym naniesione zostały grafiki charakteryzujące i ukazujące walory danego regionu.

Całość realizacji, została podzielona na etapy i pierwszy witacz na terenie powiatu przeworskiego stanął końcem 2021 roku. Kolejne, montowaliśmy na przełomie kwietnia i maja 2022. Reasumując, witacze dla ZDP Przeworsk stanęły w Majdanie Sieniawskim, Szklarach, Pantalowicach, Manasterzu, Sieteszy oraz w Oleszycach.

Dzięki tego typu oznakowaniom, mieszkańcy oraz podróżujący są witani i informowani o wjeździe na teren Powiatu Przeworskiego.