Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi
Pylony 24 czerwca, 2022

Witacze dla miasta Przeworsk

Tablice Przy Drogach Wjazdowych

Realizacja witaczy dla miasta Przeworsk obejmowała wykonanie projektu według ścisłych wytycznych klienta, produkcję oraz montaż na wskazanym terenie Powiatu Przeworskiego.

Udział w ogłoszonym przetargu oraz ostateczna wygrana naszej firmy, dał początek niezwykle ciekawej realizacji witaczy w pasie drogowym.

Dla ZDP Przeworsk wykonaliśmy w sumie 6 witaczy powitalnych, z czego każdy o wysokości 350 cm. Każdorazowo, we wskazanej lokalizacji umiejscowienia witacza, wykonaliśmy solidną podstawę betonową, do której przymocowana została metalowa konstrukcja.

Witacze miejscowości w pasie drogowym wykonane zostały z trwałego i odpornego na działanie czynników atmosferycznych tworzywa kompozytowego, na którym naniesione zostały grafiki charakteryzujące i ukazujące walory danego regionu.

Witacze powitalne Podkarpacie

Całość realizacji, została podzielona na etapy i pierwszy witacz na terenie powiatu przeworskiego stanął końcem 2021 roku. Kolejne, montowaliśmy na przełomie kwietnia i maja 2022. Reasumując, witacze dla ZDP Przeworsk realizowaliśmy przy drogach wjazdowych do miejscowości takich jak Majdan Sieniawski, Szklary, Pantalowice, Manasterz, Sietasz oraz Oleszyce.

Dzięki tego typu oznakowaniom, mieszkańcy oraz podróżujący są witani i informowani o wjeździe na teren Powiatu Przeworskiego.

Wykonujemy pylony informacyjne, które stanowią skuteczną formę reklamy. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Kontakt