Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe znane również jako billboardy stanowią nieodłączny element krajobrazu wielu miast i dróg. To nie tylko forma promocji, ale również efektywny sposób dotarcia do potencjalnych klientów. Ciekawy i dopasowany do identyfikacji wizualnej projekt tablicy, umieszczony w odpowiedniej lokalizacji, ma ogromny potencjał w szybkim dotarciu do szerokiej publiczności. Reklamowe tablice często są umieszczane w centrach miast oraz w pobliżu ruchliwych dróg, gdzie przyciągają uwagę przechodniów i kierowców. Dzięki temu reklamodawcy mają możliwość osiągnięcia znacznego zasięgu w krótkim czasie.

Podstawowe rodzaje nośników reklamowych, takie jak tablica reklamowa trwale związana z gruntem, tablica z obciążeniem oraz tablica naścienna, stanowią solidną bazę dla promocji. Oprócz standardowych rozwiązań istnieje również możliwość stworzenia tablic o niestandardowych rozmiarach i kształtach, dopasowanych do konkretnych eventów czy wystaw. Tablice reklamowe służą do prezentacji oferty firmowej lub produktu w przestrzeni publicznej, gdzie ich umiejscowienie przy drogach, skrzyżowaniach czy chodnikach zapewnia maksymalną widoczność.  Różnorodność form i kształtów tablic pozwala na ich dopasowanie do różnych potrzeb reklamodawcy, przy czym najpopularniejsze są tablice w kształcie prostokąta lub kwadratu. Istnieje również możliwość produkcji tablic reklamowych jednostronnych oraz dwustronnych. Wszystkie produkty wykonywane są z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych.

Tablice reklamowe zewnętrzne do promocji firm

Jako producent wyróżniamy tablice reklamowe długookresowe do ogólnej promocji brandów oraz krótkookresowe, które sprawdzają się przy promocji m.in. nowych produktów czy rabatów. Grafiki tablic przeznaczonych do długich ekspozycji wykonywane są przez aplikację folii lub przedstawione na banerach o wysokiej trwałości. Krótkookresowe tablice opierają się na wydruku na papierze Blueback. Dobrze zaprojektowana duża tablica reklamowa potrafi przyciągnąć uwagę przechodniów i zachęcić ich do zapoznania się z ofertą firmy. Warto więc zadbać o to, aby przekaz reklamowy był krótki i treściwy, a grafika ciekawa i dopasowana do charakteru działalności.

Oferujemy produkcję tablic reklamowych z PCV, charakteryzujących się różnorodnością rozmiarów, które można dostosować do konkretnych wymagań oraz warunków lokalowych. Nasze tablice mogą być wyposażone w system podświetlenia LED, co gwarantuje ich widoczność nawet po zmroku, co z kolei wpływa na zwiększenie ich skuteczności reklamowej. Dzięki tej elastyczności reklamowe tablice i szyldy podświetlane stanowią efektywne narzędzie promocyjne, dostosowane zarówno do krótkoterminowych akcji reklamowych, jak i długotrwałych kampanii, zapewniając optymalne wsparcie dla różnorodnych celów i potrzeb reklamodawców.

Tablice wolnostojące z obciążeniem

Produkujemy własne solidne konstrukcje do tablic wolnostojących z malowanej antykorozyjnie stali, wspierane poprzez podłoża tablic z blachy ocynkowanej. Tak starannie dobrane materiały gwarantują wysoką jakość oraz możliwość wieloletniego użytkowania. W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno tablice reklamowe wolnostojące z obciążnikami, jak i tablice na stale związane z gruntem.

Wykonujemy również tablice ścienne, które montowane są na fasadach budynków w dużych miastach, gdzie stanowią atrakcyjny nośnik reklamowy.Tablice wolnostojące z obciążeniem wymagają stosownych zezwoleń, o które powinien zadbać zlecający przed złożeniem zamówienia.

Jest to istotne, aby spełnić wszystkie wymogi prawne i zapewnić stabilność oraz bezpieczeństwo takiej konstrukcji pod reklamy. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w procesie uzyskiwania niezbędnych zezwoleń oraz zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji projektu.

Wytrzymała tablica reklamowa od producenta

Profesjonalni graficy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość w doborze odpowiedniej tablicy, poprzez projekt graficzny i wizualizację, po produkcję i końcowy montaż tablicy wolnostojącej, czy też na stale związanej z gruntem. Naszym celem jest zapewnienie nie tylko wysokiej jakości produkt, ale również całkowitej satysfakcji klienta. Jeśli szukasz efektywnego sposobu promocji swojej firmy lub produktu, tablica reklamowa od naszego producenta będzie idealnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i podnieść poziom widoczności Twojej firmy.