Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Oklejanie szyb

Kolejnym nośnikiem zewnętrznym do wykorzystania folii jest oklejanie okien i witryn. Oprócz efektów wizualnych zyskujemy znacznie więcej. Głównymi z zalet są między innymi oszczędność energii, komfort wewnątrz budynku, dopasowanie do szkła i trwałość. Dużym walorem oklejania szyb i drzwi oraz witryn jest modernizacja wnętrza siedziby firmy i wydzielenie strefy prywatności.

Oklejanie szyb folią

Oklejanie szyb folią sprawdza się zwłaszcza w restauracjach, lokalach usługowych oraz galeriach handlowych. Witryny sklepowe to jeden z ważniejszych elementów planowania wizualnego sklepu, ponieważ to taką reklamą zdobywa się nowych klientów. Oklejanie witryn sklepowych folią to dziś standardowa metoda, która sprawdza się jako skuteczna forma promocji. Witryna sklepowa to pierwsza rzecz, jaką widzi potencjalny klient. Dlatego tak ważne jest, aby była ona atrakcyjna wizualnie i przyciągała uwagę. Folia do oklejania witryn sklepowych może być bardzo różnorodna — najważniejsze jest, aby dobrać ją tak, aby była ona spójna z całą identyfikacją wizualną firmy. To doskonały sposób na to, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych i średnich sklepów, które często mają problem z dotarciem do swoich potencjalnych klientów.

oklejanie szyb folią szronioną
oklejanie witryn i drzwi
oklejanie szyb

Reklama na szybach sklepowych i usługowych

Oklejanie szyb również w budynkach usługowych rozwiązuje problem z widocznością i ułatwia zlokalizowanie firmy. Dodatkowo nie ogranicza promocji. Niezależnie czy są to pojedyncze, podwójne, potrójne i podwójnie niskoemisyjne pakiety szyb.

Realizujemy projekty wyklejania okien, witryn i drzwi z pełną gamą kolorów, jak i rozmiarów i kształtów. Wśród parametrów technicznych warto wspomnieć o redukcji odblasków ochroną przed promieniowaniem UV. Folie na szyby posiadają znakomite własności optyczne, kolor zostaje niezmienny przez długi okres użytkowania, są również wodoodporne i olejoodporne.

W procesie oklejania folią szyb i drzwi najważniejszym elementem jest montaż. Tutaj Państwo mogą liczyć na kilkunastoletnie doświadczenie i bogate portfolio realizacji mniejszych, jak i tych wielkogabarytowych. Każde wyzwanie, nawet to z pozoru najtrudniejsze jest dla nas motywacją, by rozwijać się i tworzyć z Klientami ciekawe projekty. Reklama na szybach sklepowych, usługowych, a także wystawienniczych to nasza specjalność.