Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Litery ze styroduru

Styrodur (określany jako polistyren ekstrudowany) to lekki, podobny do styropianu materiał, który jest łatwy w obróbce. Przy jego użyciu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie znaki o dowolnych kształtach – logotypy, cyfry przestrzenne, nazwy firm i hasła reklamowe. Litery ze styroduru wykorzystywane są głównie do oznakowania wewnętrznego recepcji lokali, sklepów, sal konferencyjnych czy hal produkcyjnych. Ze względu na swoją lekkość i łatwość montażu są również idealnym rozwiązaniem do oznakowania przestrzeni zewnętrznych. Dlatego litery ze styroduru na zewnątrz mogą służyć także do oznakowania firm, budynków gospodarczych czy obiektów użyteczności publicznej.

Litery ze styroduru z licem

Aby zwiększyć walory estetyczne liter przestrzennych, często tworzymy uszlachetnienia dodatkowym licem, które wytwarzane są z tworzyw sztucznych. Połączenie błyszczącego lica z plexi z matową powierzchnią styroduru daje dodatkowo interesujący efekt. Łączenie liter styrodurowych z innymi materiałami pozwala na uzyskanie dowolnych kształtów i wielkości reklam zarówno montowanych na zewnątrz, jak i we wnętrzach budynków.

Litery ze styroduru
Litery ze styroduru
Litery ze styroduru

Litery z tworzyw sztucznych

Istnieje możliwość całościowego wykonania liter przestrzennych z tworzyw sztucznych. Ten typ oznakowania często stosowany jest przy obrandowaniu zewnętrznym.  Materiał wykorzystywany do ich produkcji to plexi, płyty kompozytowe czy spienione PCV.

 

Profesjonalni graficy oraz doświadczony zespół monterów gwarantuje kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy ze styroduru, poprzez projekt graficzny i wizualizację po produkcję i końcowy montaż liter styrodurowych. Jesteśmy producentem reklam z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Możemy stworzyć indywidualny projekt lub też wykonać go według Twoich sugestii. Jesteśmy elastyczni i chętnie służymy pomocą przy doborze optymalnego rozwiązania.