Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Litery Przestrzenne 3D

W obecnych czasach dobre oznakowanie siedziby firmy jest jednym z kluczowych elementów identyfikacji wizualnej. Każdy przedsiębiorca dbający o wizerunek swojej firmy zdaje sobie sprawę, że właściwe oznaczenie budynku i wyeksponowanie nazwy firmy jest istotnym czynnikiem umacniania marki, zwłaszcza w obszarze przemysłowym. Litery przestrzenne 3D i oznakowanie świetlne to jedna z bardziej ekskluzywnych form oznakowania budynku, lokalu czy biura, pełniąca również funkcję informacyjną reklamową. Oznakowany w ten sposób budynek, który ma w centralnym miejscu wyraźnie świecące litery 3D, wyróżnia się pośród innych, nadając mu ekskluzywnego wyglądu, wzbudza zainteresowanie wszystkich przechodniów. Oferowane przez nas litery przestrzenne 3D to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie dla każdej firmy, która chce wyróżnić się na rynku zarówno w dzień, jak i po zapadnięciu zmroku.

Litery blokowe

Litery blokowe podświetlane są doskonale widoczne nie tylko w dzień, ale zwłaszcza w nocy. Litery przestrzenne przystosowane są do montażu zarówno wewnątrz np. w galeriach handlowych, jak i na zewnątrz. Wykonane są ze specjalistycznych materiałów, które gwarantują odporność na działanie warunków atmosferycznych. Jako producent liter blokowych 3D oferujemy szeroki wybór kształtów, kolorów i materiałów. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zapewniamy także, że nasze litery blokowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są zgodne z obowiązującymi przepisami.

litery 3d przestrzenne
litery blokowe
litery przestrzenne podświetlane

Litery przestrzenne podświetlane

Oferowane przez nas litery blokowe podświetlane doskonale oznakują wszystkie budynki i lokale i znajdą zastosowanie w firmach, fabrykach, sklepach, kamienicach, biurowcach, centrach handlowych. Nasza oferta liter przestrzennych 3d to głównie:

1) litery ze styroduru – ich grubość wynosi od 2 do 12 cm, a maksymalne wymiary pojedynczej litery 121×56 cm

2) litery ze styroduru z dodatkowym licem (przodem) – wykonywane są z plexi, hipsu, pcv lub płyty kompozytowej. Grubość lica wynosi od 3 do 5 milimetrów

3) litery ze świecącym licem oraz tyłem – boki liter wykonywane są z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo, lico i tył liter wykonuje się z plexi oraz poliwęglanu litego. W zależności od tego, z czego wykonane jest lico maksymalne wymiary pojedynczej litery wynoszą 200×300 cm lub 490×490 centymetrów.

Jako producent przestrzennych liter blokowych oferujemy kompleksową realizację każdego zamówienia – od pomysłu, przez projekt aż po montaż liter na budynku. Do współpracy zapraszamy klientów oraz agencje reklamowe z innych miast: Kraków, Przemyśl, Kielce, Katowice, Wrocław, Warszawa, Lublin, Tarnów. Cena przestrzennych liter blokowych 3D uzależniona jest od wielu parametrów oraz ich formy wykończenia (użyte materiały dodatkowe np. aluminium, plexi zwiększają cenę liter). Zapraszamy do zamówienia wyceny realizacji.

Zamów wycenę reklamy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Skorzystaj z formularza wyceny lub zadzwoń!