W obecnych czasach dobre oznakowanie siedziby firmy jest jednym z kluczowych elementów identyfikacji wizualnej. Każdy przedsiębiorca dbający o wizerunek swojej firmy zdaje sobie sprawę, że właściwe oznaczenie budynku i wyeksponowanie nazwy firmy jest istotnym czynnikiem umacniania marki, zwłaszcza w obszarze przemysłowym. Litery przestrzenne 3D i oznakowanie świetlne to jedna z bardziej ekskluzywnych form oznakowania budynku, lokalu czy biura, pełniąca również funkcję informacyjną reklamową. Oznakowany w ten sposób budynek, który ma w centralnym miejscu wyraźnie świecące litery 3D, wyróżnia się pośród innych, nadając mu ekskluzywnego wyglądu, wzbudza zainteresowanie wszystkich przechodniów. Oferowane przez nas litery przestrzenne 3D to doskonałe i nowoczesne rozwiązanie dla każdej firmy, która chce wyróżnić się na rynku zarówno w dzień, jak i po zapadnięciu zmroku.

Litery blokowe

Litery blokowe podświetlane są doskonale widoczne nie tylko w dzień, ale zwłaszcza w nocy. Litery przestrzenne przystosowane są do montażu zarówno wewnątrz np. w galeriach handlowych, jak i na zewnątrz. Wykonane są ze specjalistycznych materiałów, które gwarantują odporność na działanie warunków atmosferycznych. Jako producent liter blokowych 3D oferujemy szeroki wybór kształtów, kolorów i materiałów. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zapewniamy także, że nasze litery blokowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Litery Przestrzenne 3D
Litery Przestrzenne 3D
Litery Przestrzenne 3D

Litery przestrzenne podświetlane

Oferowane przez nas litery blokowe podświetlane doskonale oznakują wszystkie budynki i lokale i znajdą zastosowanie w firmach, fabrykach, sklepach, kamienicach, biurowcach, centrach handlowych. Nasza oferta liter przestrzennych 3d to głównie:

1) litery ze styroduru – ich grubość wynosi od 2 do 12 cm, a maksymalne wymiary pojedynczej litery 121×56 cm

2) litery ze styroduru z dodatkowym licem (przodem) – wykonywane są z plexi, hipsu, pcv lub płyty kompozytowej. Grubość lica wynosi od 3 do 5 milimetrów

3) litery ze świecącym licem oraz tyłem – boki liter wykonywane są z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo, lico i tył liter wykonuje się z plexi oraz poliwęglanu litego. W zależności od tego, z czego wykonane jest lico maksymalne wymiary pojedynczej litery wynoszą 200×300 cm lub 490×490 centymetrów.

Jako producent przestrzennych liter blokowych oferujemy kompleksową realizację każdego zamówienia – od pomysłu, przez projekt aż po montaż liter na budynku. Do współpracy zapraszamy klientów oraz agencje reklamowe z innych miast: Kraków, Przemyśl, Kielce, Katowice, Wrocław, Warszawa, Lublin, Tarnów. Cena przestrzennych liter blokowych 3D uzależniona jest od wielu parametrów oraz ich formy wykończenia (użyte materiały dodatkowe np. aluminium, plexi zwiększają cenę liter). Zapraszamy do zamówienia wyceny realizacji.