Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Druk UV

druk uv

Technika druku UV znalazła zastosowanie nie tylko w architekturze wnętrz użytkowych ale również przy produkcji reklam zewnętrznych np. tablic reklamowych czy szyldów umieszczanych na fasadach budynków. Wydruki UV charakteryzują się bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów grafiki oraz świetnie sprawdzają się przy druku na małych elementach o niestandardowym kształcie. Wykorzystywane są na szerokiej gamie materiałów płaskich (m.in. płyty PCV, dibond, poliwęglan, plexi, płyta kompozytowa) oraz standardowych nośnikach druku wielkoformatowego, czyli foliach, papierach, banerach czy siatkach reklamowych.

Zaletami druku UV jest duża twardość oraz odporność produktów na warunki atmosferyczne bez konieczności ich laminowania. Przy powstawaniu nadruków tusz ulega polimeryzacji dzięki naświetleniu za pomocą promieniowania UV, pochodzącego z lamp LED. Podczas tego procesu tusz zostaje utwardzony i zamienia się w cienką warstwę plastiku, co sprawia, że wydruki UV są o wiele bardziej wytrzymałe niż solwentowe.

Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz własnej drukarni z rozbudowanym parkiem maszyn gwarantujemy kompleksowość prac od doradztwa w doborze odpowiedniej reklamy, poprzez projekt graficzny i wizualizację, produkcję wszelkich form reklamy z wydrukami UV.