Kontakt
Dział handlowy
+48 516 052 106
zamowienia@provision.net.pl
Adres
Provision Sp. z o.o.
Białobrzegi 146P
37-114 Białobrzegi

Wzorniki budowlane

wzorniki budowlane

Oferujemy kompleksowe przygotowanie wzorników budowlanych i przemysłowych – od projektu, poprzez wykonanie prototypu, po ich masową produkcję. Produkowane przez nas wzorniki  świetnie sprawdzają się podczas ekspozycji produktów klienta podczas dystrybucji w dużych sieciach handlowych, prezentacji sprzedażowych działu handlowego oraz na targach przemysłowych.

Specjalizujemy się w wytwarzaniu wzorników budowlanych tynkówfug i silikonów. Dotychczasowa produkcja obejmuje standardową gamę produktów jak i indywidualne, nietypowe formy wzorników, projektowane według zapotrzebowania klienta. Budowa wzorników zależy od prezentowanych produktów, ich wagi, miejsca ekspozycji oraz zastosowania. Wszelkie szczegóły odnośnie konstrukcji czy projektu są dokładnie rozpatrywane i uzgadniane z klientem, zapewniając przy tym dokładne odwzorowanie produktów.

Przy współpracy ze zleceniodawcą jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju wzorniki –ekspozytory, wzorniki katalogowe, książkowe, planszowe, targowe, wzorniki w segregatorach, komplety walizkowe, pudełka z próbkami czy próbki do ofert przetargowych.

Zaufało nam wiele firm branży budowlanej i przemysłowej – zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.